E-Atölye?

E-atölye veri takıntılı ve yaratıcı düşünürlerden oluşan bir ekiptir. Kendimizi dijital problem çözücü olarak tanımlıyoruz. Her biri farklı akademik, mesleki ve kültürel geçmişlerden gelen güçlü bir grup üyesiyiz. Ekibimizin her üyesi Web Geliştirme’den Performans Pazarlamasına kadar kendi disiplininde uzman kişilerdir.

E-atölye parçaların toplamından daha fazlasını sunar. Ekip çalışmasının hem kendi içinde hem de müşterilerimiz için başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz. İşbirliği içinde bir çalışma ortamı yaratmaya ve birbirimizden öğrenmek için aktif olarak fırsat aramaya gayret gösteririz. Her birimizin yeni aldığımız her işte meydan okuma için eşsiz bir perspektif getirebildiğini düşünüyoruz, bu yüzden müşterilerimizin projelerini bireyler değil ekip olarak ele alıyoruz.

Online büyüyen işletmeler üzerinde odaklanmış, veri odaklı bir dijital pazarlama ajansıyız. Özel web geliştirmeden 360 ° çevrimiçi pazarlamaya kadar, markaların en değerli ticari hedeflerini tanımlamasına ve elde etmesine yardımcı olmak için tasarlanmış dijital stratejiler oluşturuyoruz.

Müşteriye özel yaklaşımımız, müşterimizin benzersiz marka kimliğine ve internetteki müşteri yolculuğuna, her birine uyacak en iyi dijital çözümü bulmayı amaçlıyor. Marka bilinci oluşturma ve dönüşümleri artırma odaklı bütüncül stratejiler oluşturmak için ana dijital disiplinlerin (Arama Motoru Optimizasyonu, Ücretli Arama Pazarlaması, Görüntülü Reklamcılık Pazarlaması ve Yeniden Pazarlama, Organik ve Ücretli Sosyal Medya, İçerik Pazarlaması ve Veri Analizi) bir kombinasyonunu kullanıyoruz.

Çok uluslu ekibimizin merkezi İzmir/Türkiye’dedir. Şirketimizin anlayışından bu yana geçen 17yıl içinde, ABD, Rusya İngiltere, Portekiz, İsviçre ve Kuveyt dahil tüm dünyadaki müşterilere dijital başarı hikayeleri yaratmaya çalışıyor.