Kodsanat Neler Yapar?

Web Tasarım

web tasarim

Kurumsal kimliğinizin ve marka bilinirliliğinizin en kıymetli parçası web tasarımdır. Müşterileriniz yada size ulaşmak isteyen kişilerin sizi daha kolay ve doğru bir şekilde bulmasının en kolay yolu web sitenize giriş yapmalarıdır. Biz sizin için en doğru tasarımı belirliyor, trendlerden ve teknolojik gelişmelerden ilham alarak markanızı daha güçlü ve doğru yansıtan web tasarımlar oluşturuyoruz.
Hizmet Detayı İçin Tıklayınız..

Arama Motoru Reklamları

mobil uyumlu web tasarim

Hedeflerinizle örtüşen daha fazla ziyaretçi ve daha fazla müşteri isteğinizin direkt çözümü Google ve Yandex reklamları ile sağlanabilir. Gelişmiş teklif optimizasyon sistemi Kenshoo ile hedef maliyetlerinizi kısarken reklam verimini maksimuma çıkarıyoruz.
Hizmet Detayı İçin Tıklayınız..

Sosyal Medya Yönetimi

İnternet kullanıcılarının birçoğunun aktif olarak kullandığı Facebook,İnstagram ve Youtube reklamlarınızın olmaması düşünülemez. İnternet sitenize tıklama, Sayfa beğenisi, Gönderi etkileşimi, Yerel Bilinirlik, Potansiyel Müşteri ve daha onlarca seçeneği ile Facebook,İnstagram ve Youtube reklamları ile karlılığınızı maksimuma çıkarırken, ne zaman ödeme yapacağınıza da kendiniz karar vereceksiniz.
Hizmet Detayı İçin Tıklayınız..

Arama Motoru Optimizasyonu-SEO

Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelen SEO ile Google ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.
Hizmet Detayı İçin Tıklayınız.

Dijital Pazarlama

B2B, B2C veya B2E olsun, işletme hedeflerinize uygun Dijital pazarlamada uzman ekibimiz ile geliştirdiğimiz pazarlama programları sayesinde google, facebook, instagram ve diğer bütün kanallarda sizlerin daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.
Hizmet Detayı İçin Tıklayınız..

Mobil – App Pazarlama

Mobil pazarlamayı kampanyanıza enjekte edip anında yenilenmenin tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Kampanyanızı mobil erişim için optimize ederek markanızın ve ürünlerinizin tanıtımına hız kazandırıyoruz.
Hizmet Detayı İçin Tıklayınız..